Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS долучається до всесвітньої кампанії «16 днів проти насильства»

13 / 12 / 2016
Список тих, хто може вам допомогти по всій Україні

Пропонуємо список організацій, до яких ви можете звернутись, якщо ви:

  • відчуваєте, що в вашій сім’ї щось не гаразд, і хочете порадитись із психологом;
  • бачите, що хтось із знайомих або близьких страждає від насильства і потребує допомоги;
  • стали жертвою домашнього насильства.

 

Групи психологічної підтримки для переселенців у Києві

Щотижня в київському офісі КримSOS психологи проводять:

  • заняття в інтеграційній групі психологічної підтримки;
  • індивідуальні консультації.

На заняттях ви зможете поділитись проблемами, отримати пораду та підтримку з питань, що стосуються вашого емоційного здоров’я. Долучайтесь до безкоштовних занять: реєструйтесь за посиланням. Подробиці дізнайтесь за телефоном: (044) 364-37-28.

Олена Зозуля, професіонал своєї справи, ось уже два роки проводить індивідуальні консультації для переселенців із Криму та сходу в рамках проекту КримSOS. З нами вона поділилася інформацією про те, звідки беруться психотравми, що таке залежності і як працювати зі співзалежними людьми, з якими запитами найчастіше звертаються переселенці і як впоратися з їх проблемами.  

 

Соціальний ролик по протидії насильства над жінками

Соціальний ролик «Остання крапля»  звертається до жінок, які терплять насильство. Їх просять не чекати і звертатись по допомогу вже зараз. Допомогу можна отримати в Міжнародному жіночому правозахисному центрі La Strada:консультацію психолога та юриста,  соціальний супровід, тимчасовий притулок тощо. Дзвінки приймаються безкоштовно, анонімно та цілодобово за телефонами 8 000 465 37 28 або 386.

 

Конкурс плакатів «Насильство не завжди можна побачити»

До 12 грудня студенти навчальних закладів Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської та Харківської областей можуть подавати макети своїх плакатів на задану тему. Переможці отримають призи. Також кращі роботи будуть використані для інформаційних матеріалів Агентства ООН у справах біженців.

***

Слідкуйте за оновленнями в цьому розділі, щоб не пропустити корисні матеріали. Невдовзі, розповімо вам, як розпізнати домашнє насильство, та про неочікувані форми, в яких воно може виявлятись.

 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини