Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

ГО «КРИМСОС» оголошує конкурс на організацію та забезпечення транспортних послуг

29 / 03 / 2019

Загальна інформація про проект

Громадська організація КРИМСОС в рамках угоди з УВКБ ООН виконує програму «Посилення громад ВПО». Для виконання проекту заплановано ряд заходів в регіонах Центральної та Західної України. В заходи входять тренінги, навчальні модулі, моніторингові візити.
З даною метою Замовник шукає партнера з організації по забезпеченню транспортних послуг для супроводу зазначених заходів, а саме організація з транспортування співробітників ГО КРИМСОС, матеріально-технічних засобів для забезпечення навчальних модулів по м. Києву та Київській області, відправка малогабаритних вантажів Новою Поштою.

ГО КРИМСОС оголошує тендер на організацію та забезпечення транспортних послуг для організації з транспортування співробітників ГО КРИМСОС, матеріально-технічних засобів для забезпечення навчальних модулів по м. Києву та Київській області, серед юридичних осіб.

Мета та предмет конкурсу:

Метою конкурсу комерційних пропозицій є вибір постачальника із організації по  забезпеченню транспортних послуг, що проводиться ГО КРИМСОС.  Предметом конкурсу комерційних пропозицій є пропозиція та інші документи, форма та зміст яких мають відповідати умовам, викладеним у цьому технічному завданні.

У межах тендеру буде підтримано одну пропозицію, що відповідає технічному завданню і пропонує оптимальне співвідношення ціна-якість.

Вимоги до кваліфікаційних характеристик учасників тендеру на надання
вищезазначених послуг:
 

 • Юридична особа за законодавством України;
 • Наявність досвіду роботи в сфері організації та надання транспортних послуг підтвердженого документально;
 • Наявність власних ресурсів, необхідних для забезпечення організації транспортних послуг (управлінський та обслуговуючий персонал, технічні засоби, тощо);

Вимоги щодо змісту тендерної пропозиції на надання транспортних послуг:

 • Надання послуг на всій території України;
 • Пропозиція повинна доводити можливість надання широкого спектру послуг, 
  включаючи, але не обмежуючи перелік нижчезазначеними послугами, а саме: організація з транспортування співробітників ГО КРИМСОС, матеріально-технічних засобів для забезпечення навчальних модулів по м. Києву та Київській області, відправка малогабаритних вантажів Новою Поштою, тощо.
 • Швидкість зворотного зв‘язку та механізм співпраці;
 • Термін дії договору – до 31грудня 2019 року з правом перегляду умов договору за ініціативою Замовника.

Перелік документів, які мають бути надані учасником конкурсу:

 • Заповнена форма для участі у тендері («Загальна інформація про компанію», Додаток 1).
 • Свідоцтво про державну реєстрацію (копія).
 • Копія Статуту або іншого установчого документу.
 • Копія довідки ЄДРПОУ.
 • Копія документу про статус платника податків.
 • Перелік основних видів послуг, що надаються учасником конкурсу («Технічне завдання на проведення конкурсу», Додаток 2)
 • Перелік власних ресурсів, наявних у учасника тендеру для надання послуг з матеріально – технічного забезпечення заходів (управлінський та обслуговуючий персонал та технічні засоби, тощо).
 • Попередній кошторис комплексного забезпечення заходів на підставі цін, що діють на момент складення такого кошторису, із зазначенням дати його складення («Кошторис», Додаток 3).
 •  Договір надання послуг з матеріально – технічного забезпечення заходів (проект).
 • Будь-які інші документи, що, на думку учасника конкурсу, можуть бути корисними у прийнятті рішення (листи-рекомендації, тощо).

Критерії відбору тендерних пропозицій:

 • зміст та комплексність документів;
 • повнота та якість поданої заявки;
 • підтверджений досвід у сфері надання послуг з матеріально-технічного
  забезпечення заходів.

До участі у тендері допускаються тендерні заявки, які повністю відповідають
умовам тендеру. Пропозицією, що відповідає умовам тендеру, вважається пропозиція,  що узгоджується з усіма умовами та термінами тендерної документації.

Обсяг робіт 

Протягом дії Проекту плануються поїздки по Києву та Київській області співробітниками ГО КРИМСОС, перевезення матеріально-технічних засобів для навчальних модулів, відправка малогабаритних вантажів Новою Поштою.,

Вимоги щодо надання транспортних послуг:

 • Надання послуг перевезення на власному авто виконавця типу «універсал/мінівен» зареєстрований на території України, відповідальний за страхування та технічне обслуговування авто несе виконавець;
 • Рік випуску авто – починаючи з 2005 р;  
 • перевезення для фізичних осіб (3-4 особи) в межах м. Києва та Київської обл. в робочий час замовника послуг, а саме з понеділка по пятницю з 10.00 до 19.00 години. Орієнтовне навантаження – 160 год на місяць;
 • Надання послуг згідно з планом/графіком, який буде складатись та погоджуватись замовником.
 • Здійснення оплати послуг по факту, після проведення заходу, або з передплатою не більше 50% від загального бюджету,  та здійснення фінансової перевірки.
 • Bитрати, які несе Постачальник при організації послуг (мастильно паливні матеріали, мийка авто, технічне обслуговування авто, то що) мають бути включені в витрати Постачальника.

Звітування:

По завершенню кожного місяця виконавець повинен підготувати оригінали рахунків і актів виконаних робіт та не пізніше 5 (п’яти) робочих днів направити його Замовнику.

Термін надання послуг та період виконання контракту – до 31 грудня 2019 року. Початок робіт – квітень 2019 року. Завдання повинні виконуватись відповідно до графіку (плану), який готує та затверджує Замовник.

Учасники тендеру погоджуються з тим, що Організатор тендеру не повертає
матеріали, подані на будь-якій стадії проведення тендеру без спеціальної вимоги учасника,  викладеної в письмовій формі та належним чином надісланої Організатору тендеру. Якщо учасник тендеру протягом місяця від дня оголошення його результатів не пред’явив вимогу про повернення йому надісланих на тендер матеріалів та документів, вважається,  що Організатор тендеру має право володіння ними.

Визначення переможця тендеру, винагорода

У результаті оцінки тендерних пропозицій тендерною комісією буде рекомендовано
переможця тендеру. Оцінювання тендерних пропозицій буде проводитись Тендерною комісією, виходячи з власного бачення мети, цілей та завдань тендеру. Оцінка пропозицій здійснюватиметься на основі критеріїв «вартість послуг», «доступність послуг» та «якість запропонованого для перевезень автотранспорту», «загальна якість запропонованої послуги». До уваги також братиметься досвід надання аналогічних послуг.

Остаточне рішення щодо переможця тендеру приймає Організатор тендеру. 
Винагородою переможцеві тендеру буде укладення контракту/договору з
Організатором тендеру на «організація та забезпечення транспортних послуг». Відповідальність Організатора тендеру не виходить за межі винагороди, визначеної умовами тендеру.

Кінцевий термін подання заявок: 29 березня 2019 р. до 15.00. Реєстрація тендерних
пропозицій завершується о 15.00 29 березня 2019 р. Пропозиції надіслані пізніше
зазначеного терміну до розгляду не приймаються.

Тендерні заявки залишаються чинними протягом 90 днів з моменту подання.

Організатор тендеру не несе відповідальності за роботу операторів зв’язку, якщо з якихось причин заявка не потрапила в строк зазначений умовами конкурсу. За неможливість контакту з учасником тендеру, якщо будь-яка інформація про учасника тендеру повідомлена неправильно. Учасник несе особисту відповідальність за достовірність наданої ним інформації.

Участю у тендері учасник безумовно погоджується з усіма умовами тендеру та бере на себе обов’язок їх належно виконувати.

У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення умов тендеру,  та/або питань, не врегульованих умовами тендеру, остаточне рішення приймається Організатором тендеру. Рішення Організатора тендеру є остаточним та оскарженню не підлягає.

Зверніть, будь ласка, увагу:

 • Заявки на тендер, які надійдуть до ГО «КримСОС» після вказаного в оголошенні терміну, не розглядатимуться;
 • Про результати тендеру переможця повідомлять письмово не пізніше 1 квітня 2019 р. 17.00;
 • Результати тендеру будуть оприлюднені шляхом оповіщення по електронній пошті.
 • Тендерні пропозиції надіслати електронною поштоюна адресу tender@krymsos.com.
 • Додаток 1, Додаток 2 необхідно надіслати окремим електронним листом з темою «Технічна документація для участі в тендері (Назва організації)». Додаток 3 «Кошторис» необхідно надіслати окремим листом з темою « Кошторис для участі в тендері (Назва організації).
 • Розглядатись будуть тільки пропозиції, що надіслані згідно зазначених вище вимог.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини