Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Криму ФСБ затримала українського активіста Володимира Балуха

9 / 12 / 2016

Вранці 8 грудня співробітники ФСБ з’явилися з обшуками в село Серебрянка Роздольненського району Криму. Обшуки проводилися протягом 4-х годин в будинках українського активіста Володимира Балуха та його матері. Про це повідомляє Кримська правозахисна група.

Співробітники ФСБ заявили, що на горищі будинку, де живе Володимир Балух, виявлені 90 патронів та кілька тротилових шашок.

Сьогодні повинен був пройти суд з обрання запобіжного заходу щодо активіста. На даний момент відомо, що Володимир Балух знаходиться в Роздольненському ІТТ.

Володимир Балух активіст, відомий своєю проукраїнською позицією. За це він неодноразово піддавався переслідуванню з боку влади Криму як в адміністративному, так і кримінальному порядку. Нагадаємо, з грудня 2013 року над дахом будинку Балуха розвивається український прапор.

Раніше в будинку у Балуха і його родичів співробітники поліції провели два обшуки. Перший обшук пройшов в квітні 2015 року. В ході нього з даху будинку знімали український прапор. Після проведення другого обшуку українця звинуватили в образі співробітника поліції Євгена Баранова і засудили до 320 годин обов’язкових робіт.

Вранці 29 листопада український активіст Володимир Балух на стіні свого будинку розмістив табличку «Вулиця Героїв Небесної сотні 18». В цей же день до нього приїхав голова сільської ради Степанюк Віталій Вікторович з двома помічниками і зажадав зняти табличку.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини