Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Сім важливих новин про Крим. Дайджест 8 – 14 травня

15 / 05 / 2017

Обшуки в Судаку і Морському

8 травня. В Судаку в будинку голови регіонального меджлісу Ільвера Аметова силовики провели обшук. Пізніше силовики оточили селище Морське в 20 кілометрах від Судака. Близько півгодини дорога від Судака в селище була перекрита співробітниками СОБР.

 

Адвокати просять, щоб засуджених по «справі Хізб ут-Тахрір» перевели до Криму

10 травня. Сторона захисту фігурантів севастополької справи «Хізб ут-Тахрір» звернулася в ФСВП РФ із заявою про переведення їхніх підзахисних у колонію в Керчі. Захист не сподівається на позитивне рішення ФСВП, але має намір звернутися до ЄСПЛ.

 

За «справі 26 лютого» допитали заступника начальника ялтинської поліції

10 травня. Свідок обвинувачення був присутній на мітингу «26 лютого», ніс службу в оточенні і стояв обличчям до проукраїнського мітингу. Він заявив, що на мітингу тільки кримські татари порушували громадський порядок.

 

Обшук у Різи Ізетова

11 травня. Російські силовики провели обшук в селі Строганівка у кримськотатарського активіста Різи Ізетова. Обшук проходив з сьомої до дев’ятої ранку. За результатами обшуку активіста затримали і доставили в Центр «Е».

 

Еміру-Усеїну Куку не дають дозволу на побачення з рідними

11 травня. Фігуранту справи «Хізб-ут Тахрір» Емірові-Усеїну Куку жодного разу не дали дозвіл на побачення з родичами. Захист вважає, що це одна з форм тиску на кримського татарина.

 

Суд відмовив у задоволенні апеляційної скарги фігуранту «справи Хізб ут-Тахрір» Мамутову

11 травня. Підконтрольний Росії Верховний суд Криму відмовив у задоволенні апеляційної скарги фігуранту Бахчисарайського «справи Хізб ут-Тахрір» Енверу Мамутову. Термін утримання Енвера Мамутова в СІЗО залишається незмінним – до 11 липня.

 

Нацрада оголошує конкурс на цифрове телебачення на окупований Крим

12 травня. Національна рада ухвалила рішення про затвердження конкурсних умов і оголошення конкурсу на мовлення з використанням радіочастотного ресурсу у стандарті DVB-T2 у с. Чонгарі Херсонської області. 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Статті