Ви знаходитесь:

Еміру-Усеїну Куку не дають дозволу на побачення з рідними

Травень 11, 2017 15:14 0 2720 QirimInfo
Захист вважає, що це одна з форм тиску на кримського татарина.

Фігуранту справи «Хізб-ут Тахрір» Емірові-Усеїну Куку жодного разу не дали дозвіл на побачення з родичами. Про це в ефірі Громадського радіо повідомив його адвокат Олексій Ладін.

«Я б хотів відзначити, що з моменту арешту слідчий жодного разу не дав дозвіл на побачення Еміра-Усеїну Куку з родичами, не дивлячись на те, що дружина неодноразово вже писала заяву про те, щоб надати їй побачення. І своїх дітей він бачить тільки в коридорі суду, і то, якщо буде така можливість», – розповів Ладін.

Адвокат зазначив, що у слідства немає ніякої законної аргументації, чому кримському татарину не можна бачитися з рідними. Захист вважає, що це одна з форм тиску на Еміра-Усеїна Куку, який не визнає свою провину.

Нагадаємо, 2 травня, підконтрольний Росії Верховний суд Криму частково задовольнив апеляцію захисту фігуранта ялтинської«справи Хізб ут-Тахрір» Еміра-Усеїна Куку. Суд дозволив фотографувати висновки експертів.

Емір-Усеїн Куку є фігурантом ялтинської «справи Хізб ут-Тахрір». На початку цього року слідство висунуло йому оновлене обвинувачення за статтею 278 КК РФ «Насильницьке захоплення влади».

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів