Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS провів лекцію «Жителі Криму — живий щит окупантів» для студентів

22 / 02 / 2023

22 лютого КримSOS провела онлайн-лекцію «Жителі Криму — живий щит окупантів» для студентів та викладачів Державного університету інфраструктури та технологій. Про злочини росіян та пропаганду на окупованому півострові розповів аналітик КримSOS Євгеній Ярошенко.

«Окупаційна влада, як правило, замовчує майже всі випадки вибухів на території півострову. Зазвичай у Криму не лунає повітряна тривога. Російська пропаганда промиває мізки й каже, що Криму нічого не загрожує. Тому коли відбувається вибух, жителі Криму не знають, що відбувається: чи це приліт, чи робота ППО»,– розповів Євгеній Ярошенко.

Бувало, що після запуску ракет люди впродовж пів години розбігалися з пляжу, адже не знали, що це було: приліт чи пуск. Однак щонайменше три випадки не вдалося приховати:

Слухачі лекції дізналися про те, як росія перетворила Крим на плацдарм для вторгнення на материкову частину України, сфабриковані кримінальні справи проти нелояльного населення, утиски української та кримськотатарської мов та інші злочини окупантів.
Дізнатися більше про злочини росіян у Криму можна у статті за посиланням. Також можна переглянути ілюстрації арт-проєкта U(CRIME)A про їхні наслідки та спротив окупантам на півострові.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини