Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS: склад у Криму, в якому сталася пожежа, використовували російські військові

31 / 08 / 2022

Склад будівельних товарів у смт Красногвардійське в окупованому Криму, в якому 31 серпня сталася велика пожежа, використовували російські військові. Про це повідомив Голова Правління КримSOS Олексій Тільненко.

«З власних джерел КримSOS стало відомо, що після нещодавніх вибухів у Джанкойському районі російські окупанти розмістили устаткування воєнного призначення на складі будівельних товарів у смт Красногвардійське. Окупанти продовжують наражати на небезпеку цивільне населення, розміщуючи військове спорядження у житлових районах», — розповів Олексій Тільненко.

Пожежа трапилася в смт Красногвардійське в 40 км від Джанкоя на півночі тимчасово окупованого Криму. Полум’я охопило склад з будівельними товарами «Мега-Строй» та супермаркет «Доброцен».

Раніше Олексій Тільненко розповідав, що росія використовує цивільне населення Криму як «живий щит». Розміщення військової техніки поблизу цивільних об’єктів та використання цивільного населення, як «живий щит», є воєнним злочином та серйозним порушенням Додаткового протоколу Женевської конвенції щодо захисту жертв міжнародних збройних конфліктів (ДП I)

Джерело фото: Соцмережі

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини