Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

КримSOS: вибухи в Криму спричинили серйозну паніку серед росіян

10 / 08 / 2022

Вибухи на військовому аеродромі в Новофедорівці 9 серпня викликали серйозну паніку серед росіян у Криму. Про це повідомив голова Правління КримSOS Денис Савченко під час спільного телемарафону UAразом в ефірі каналу 1+1

«Дійсно, вибухи викликали серйозну паніку з боку росіян, які там проживають, або відпочивають на території Криму. Офіційно масової евакуації не було оголошено. Новофедорівку і Михайлівку, яка знаходиться прямо дуже близько до воєнного аеродрому, їх закрили на в’їзд, при цьому виїхати звідти можна”, – розповів Денис Савченко. 

Попри те, що офіційна евакуація не була оголошена, люди почали масово виїжджати з Новофедорівки, Михайлівки та Сак, через що утворилися корки на дорогах. Також автомобільний корок сформувався на трасі Євпаторія-Сімферополь.

«При цьому, згідно з інформацією від наших кримських друзів, попри панічні настрої та затори, серйозних проблем із виїздом через кримський міст не спостерігалося”, – додає голова Правління КримSOS.

9 серпня сталися вибухи на території військового аеродрому поблизу міста Саки в тимчасово окупованому Криму. За свідченнями очевидців, 14 гучних вибухів тривали близько години, це спричинило паніку серед людей, які відпочивали на пляжах неподалік від аеродрому.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще ЗМІ про нас