Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS: вибухи в Криму спричинили серйозну паніку серед росіян

10 / 08 / 2022

Вибухи на військовому аеродромі в Новофедорівці 9 серпня викликали серйозну паніку серед росіян у Криму. Про це повідомив голова Правління КримSOS Денис Савченко під час спільного телемарафону UAразом в ефірі каналу 1+1

«Дійсно, вибухи викликали серйозну паніку з боку росіян, які там проживають, або відпочивають на території Криму. Офіційно масової евакуації не було оголошено. Новофедорівку і Михайлівку, яка знаходиться прямо дуже близько до воєнного аеродрому, їх закрили на в’їзд, при цьому виїхати звідти можна”, – розповів Денис Савченко. 

Попри те, що офіційна евакуація не була оголошена, люди почали масово виїжджати з Новофедорівки, Михайлівки та Сак, через що утворилися корки на дорогах. Також автомобільний корок сформувався на трасі Євпаторія-Сімферополь.

«При цьому, згідно з інформацією від наших кримських друзів, попри панічні настрої та затори, серйозних проблем із виїздом через кримський міст не спостерігалося”, – додає голова Правління КримSOS.

9 серпня сталися вибухи на території військового аеродрому поблизу міста Саки в тимчасово окупованому Криму. За свідченнями очевидців, 14 гучних вибухів тривали близько години, це спричинило паніку серед людей, які відпочивали на пляжах неподалік від аеродрому.

Поділитись

Вибір редакції

Ще ЗМІ про нас