Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Учасника ДТП в Алушті оштрафували за фразу “Слава Україні”

30 / 03 / 2022

Управління російського МВС в Алушті оштрафували водія Volkswagen, який викрикнув на камеру «Слава Україні! Героям слава!”. Чоловік потрапив у ДТП через дівчину, яка керувала червоним Peugeot – вона і знімала сварку..

Ролик опублікували 29 березня у Telegram-каналі Кримінформ. “Так ви ще й не адекватні люди”, – озвучила реакцію на фразу про Україну авторка та водійка Peugeot.

Російська поліція стверджує, що водій Volkswagen, який озвучив українське гасло, «шкодує про це». Його вже притягнули до адміністративної відповідальності за ч. 3 ст. 12.19 КпАП Росії. Дівчину, через яку трапилось ДТП не покарали, але «вирішується питання» про це.

Це не перший випадок штрафу в окупованому Криму. Раніше жінку оштрафували на 9 тис грн (35 тис руб) за плакат “Немає війні”, який вона принесла разом із квітами до пам’ятника Тарасу Шевченку.

Нагадаємо, що 4 березня в РФ карають за фейки про дії російської армії в Україні. Зокрема, війну в Україні всі громадяни Росії зобов’язані називати “спеціальною операцією”, інакше людям загрожує штраф чи колонія до 15 років.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини