Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Криму виставлять на продаж 20 об'єктів нерухомості, що належать Коломойському

22 / 07 / 2016

Кримська «влада» планує в другому півріччі виставити на продаж близько 20 об’єктів, що належать українському олігарху Ігорю Коломойському, повідомляють РИА Новости з посиланням на першого віце-спікера кримського «парламенту» Костянтина Бахарєва.

Очікувана виручка з продажу становить 2 мільярда рублів. Вже до аукціону готові 8 об’єктів.

“Ми плануємо до кінця року ще реалізувати націоналізоване майно, за яке розраховуємо отримати близько 2 мільярда рублів. Це близько 20 об’єктів. Ці гроші також будуть в повному обсязі перераховані до Фонду захисту вкладників для здійснення компенсаційних виплат кримчанам, чиї вклади в українських банках перевищували 700 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян”, — сказав Бахарєв.

Бахарєв додав, що вже від продажу майна Коломойського отримано 1,5 мільярда рублів, з них 1,2 мільярда рублів за санаторій “Форос”, а 245,7 мільйона рублів — за чотири об’єкти в Ялті.

Серед великих об’єктів, що належали групі “Приват”, підготовлені до продажу: дитячий оздоровчий комплекс в селищі Виноградне під Ялтою, діючий дитячий оздоровчий табір “Юність” в селищі Заозерне під Євпаторією, готель “Нива-тур” на 75 місць в Ялті, а також недобудований готель площею 5 тисяч кв. м в селищі Кацівелі під Ялтою.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини