Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Фасилітатори КримSOS отримали 10 735 звернень від ВПО

9 / 01 / 2024

За 2023 рік до фасилітаторів КримSOS надійшло 10 735 звернень від внутрішньо переміщених осіб (ВПО). 

Фасилітатори КримSOS отримали та опрацювали 10 735 звернень від внутрішньо переміщених осіб (ВПО) протягом 2023 року. З них лише у грудні — 967.

Серед звернень до фасилітаторів ГО «КримСОС» постійно надходять запити на працевлаштування. Активно шукають роботу чоловіки віком 60+ та мами маленьких дітей. Також спостерігаються позитивні тенденції щодо збільшення запитів на перекваліфікацію та різноманітні курси.

Фасилітатори КримSOS індивідуально спілкуються з вимушеними переселенцями та фіксують основні проблеми в галузях юридичного та соціального захисту, отримання фінансової допомоги тощо. Дані направляють партнерам із проєкту УВКБ ООН для їхнього аналізу, опрацювання та подальшої підтримки ВПО. 

Протягом останнього місяця найбільша кількість запитів надходила з Житомирської, Київської та Рівненської областей. 

Наразі фасилітатори КримSOS працюють у 14 областях України: Вінницькій, Полтавській, Сумській, Черкаській, Тернопільській, Львівській, Рівненській, Чернігівській, Хмельницькій, Житомирській, Київській, Волинській, Чернівецькій та Івано-Франківській.  

Робота фасилітаторів та консультантів у регіонах — активності КримSOS у межах проєкту «Посилення спільнот ВПО в центральних та західних областях України». Проєкт реалізується за фінансової підтримки Управління Верховного комісара в справах біженців Організації Об’єднаних Націй (УВКБ ООН). 

Вибір редакції

Ще Новини