Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Сім важливих новин про Крим. Дайджест 3 – 9 липня

10 / 07 / 2017

Емір-Усеїну Куку безпідставно відмовляють у побаченні з ріними

3 липня. Фігурант «справи Хізб ут-Тахрір» Емір-Усеїн Куку, який більше року утримується в СІЗО Сімферополя, жодного разу не отримував дозволу на побачення з рідними. Захист готує скаргу на дії слідчого ФСБ.

 

У Стамбулі на сесії ПАЧЕС не визнали мандат російського депутата від Криму

5 липня. У Стамбулі на сесії Генеральної асамблеї ПАЧЕС [Парламентська Асамблея Чорноморського Економічного Співробітництва] не визнали мандат російського депутата від включеного Криму Павла Шперова. Йому довелося покинути пленарне засідання.

 

Захист журналіста Назімова готує скаргу в ЄСПЛ

6 липня. Адвокат редактора алуштинського видання «Твоя газета» Олексія Назімова, обвинуваченого у вимаганні грошей, готує скаргу до Європейського суду з прав людини.

 

СБУ порушила кримінальну справу проти затриманих прикордонників ФСБ

6 липня. Служба безпеки України порушила справу проти двох російських прикордонників, затриманих на адмінкордоні з анексованим Кримом. Їх звинувачують у посяганні на територіальну цілісність України.

 

Активіста Сулеймана Кадирова допитали про його членство в Меджлісі

7 липня. У відділенні ФСБ в Сімферополі допитали активіста Сулеймана Кадирова. Питання слідчого стосувалися членства Кадирова в Меджлісі кримськотатарського народу. Сторона захисту очікувала, що їм оголосять про закінчення слідчих дій.

 

У Бахчисараї суд повторно оштрафував ще одного свідка обшуків

7 липня. Бахчисарайський районний суд оштрафував ще одного свідка обшуків у кримських татар Еміля Бєлялова на 150 тисяч рублів за повторну участь в «несанкціонованому мітингу».

 

Фігурантам Бахчисарайської «справи Хізб ут-Тахрір» знову продовжили арешт

7 липня. Верховний суд Криму продовжив до 12 вересня арешт фігурантам Бахчисарайського «справи Хізб ут-Тахрір» – Зеврі Абсеітову, Енверу Мамутова, Ремзі Меметову і Рустему Абільтарову.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Статті