Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Сім важливих новин про Крим. Дайджест 28 серпня – 3 вересня

4 / 09 / 2017

Проти українця Балуха порушили чергову кримінальну справу

29 серпня. Слідчий комітет РФ 22 серпня 2017 року порушив кримінальну справу проти українця Володимира Балуха по ч. 1 ст. 318 КК РФ. Справу порушили після скарги начальника Роздольненського ІТТ Валерія Ткаченка.

Стало відомо, скільки російських військових і бойової техніки перебувають в окупованому Криму

30 серпня. На сьогодні на території окупованого Криму перебувають 22 900 російських військових, а також чимало військової техніки. В розпорядженні росіян перебувають майже 23 000 солдатів.

В Дагестані знищили офіцерів з Криму, які перейшли на сторону РФ

30 серпня. В російському Дагестані знищили офіцерів кримської «Альфи», які зрадили присязі і перейшли на сторону РФ. Олександр Байбутлов і Денис Ракицький були оголошені у розшук в Україні.

Суд у справі журналіста Семени відхилив всі клопотання сторони захисту

31 серпня. Сьогодні, 31 серпня, на засіданні Залізничного районного суду Сімферополя у справі Миколи Семени суд знову відхилив всі клопотання сторони захисту. Суд продовжує відхиляти клопотання захисту українця.

У Сімферополі російські силовики заблокували храм Київського патріархату

31 серпня. Сьогодні, 31 серпня, російські спецслужби заблокували храм св. рівноапостольних князів Ольги та Володимира Української православної церкви Київського патріархату в Сімферополі.

РФ має намір залишити турбіни «Siemens» в окупованому Криму

1 вересня. Росіяни мають намір залишити турбіни «Siemens» в Криму, так як на заміну турбін німецького виробника вже не вистачить часу.

Москалькова відправила запит про стан українця Клиха в ФСВП

1 вересня. Уповноважений з прав людини в РФ Тетяна Москалькова направила запит у Федеральну службу виконання покарань (ФСВП) для уточнення стану здоров’я засудженого в Росії громадянина України Станіслава Клиха.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Статті