Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Сім важливих новин про Крим. Дайджест 17 – 23 квітня

24 / 04 / 2017

Черговий допит свідків звинувачення по «справі Семени»

18 квітня. Відбулося чергове засідання по справі журналіста Миколи Семени. Суд продовжує заслуховувати свідків звинувачення. Журналіст Семена заявляє, що готовий спростовувати всі звинувачення, які дав проти нього даний свідок, а в разі його неявки в суд, буде вимагати виключити їх з матеріалів справи.

 

В акваторії Чорного моря затонув суховантаж з 9 громадянами України на борту

19 квітня. В акваторії Чорного моря зазнало аварії судно «Герої Арсеналу». Врятовано одного члена екіпажу – українського моряка на прізвище Черненко.

 

Заява правозахисників з приводу голодування Зейтуллаєва

19 квітня. Провідні українські правозахисники та активістські організації звернулися до міжнародних організацій, української влади та громадськості щодо справи політичного в’язня Руслана Зейтуллаєва.

 

Решение суда по иску Украины против России

19 квітня. Международный суд ООН в Гааге принял первое решение по иску Украины против России. В своем иске Украина требует привлечь Россию к ответственности за нарушение в ходе событий в Крыму и Донбассе в рамках двух конвенций — «О борьбе с финансированием терроризма» и о «Ликвидации расовой дискриминации».

 

Суд отклонил апелляционные жалобы семерых крымских татар задержанных в Бахчисарае 13 апреля

20 квітня. Верховный суд Крыма отклонил апелляционные жалобы семерых крымских татар задержанных в Бахчисарае 13 апреля. Суд также отклонил ходатайство о фото и видеофиксации судебного процесса.

 

Суд отклонил апелляционные жалобы на продление ареста фигурантам «дела Хизб ут-Тахрир»

20 квітня. Верховный суд Крыма отклонил апелляционные жалобы на продление ареста фигурантам ялтинского «дела Хизб ут-Тахрир». Все судебные заседания прошли в закрытом режиме.

 

Підсумки суду по справі Руслана Зейтуллаєва

21 квітня. В Північно-Кавказькому окружному військовому суді закінчилося чергове судове засідання у справі Руслана Зейтуллаєва. Його звинувачують за частиною першою статті 205.5 КК РФ як організатора осередку партії Хізб ут-Тахрір в Криму.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Статті