Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Сім важливих новин про Крим. Дайджест 10 – 16 липня

24 / 07 / 2017

У Криму суд оштрафував активіста, обвинуваченого в погрозах на адресу співробітників поліції

10 липня. Київський районний суд Сімферополя оштрафував на 10 тисяч рублів Біляла Аділова, якого звинуватили в погрозах на адресу співробітників поліції.

 

Суд у «справі Чийгоза» відмовив захисту у виклику кримського муфтія Еміралі Аблаєва

10 липня. В ході 139 судового засідання у справі щодо Ахтема Чийгоза захисту було відмовлено у виклику в якості свідка кримського муфтія Еміралі Аблаєва. Адвокат Микола Полозов закликав Аблаєва добровільно прийти в суд і дати свідчення.

 

Розпочалися українсько-американські військово-морські навчання «Сі Бриз-2017»

10 липня. Розпочалися українсько-американські військово-морські навчання в акваторії Чорного моря «Сі Бриз-2017». Темою навчання, до яких долучилися військові з 16 країн світу, є проведення багатонаціональної морської операції з безпеки у кризовому регіоні.

 

Siemens подасть в суд на структуру «Ростех» через поставки турбін до окупованого Криму

11 липня. Німецька компанія Siemens має намір розслідувати порушення договору російською компанією «Технопромекспорт», яка купила турбіни Siemens і переправила їх до Криму, хоча запевняла, що цього не станеться.

 

Суд заарештував двох російських прикордонників

12 июля. Двом затриманим на адмінкордоні з окупованим Кримом російським прикордонникам повідомлено про підозру у посяганні на територіальну цілісність України.

 

Захист вказав на численні помилки перекладача в «справі Умерова»

12 липня. В Сімферопольському районному суді відбулося чергове судове засідання у справі Ільмі Умерова. Синхронний переклад на судовому засіданні значно відрізнявся від перекладу, наданого слідчому ФСБ.

 

Порошенко заявив про сприятливі умови для деокупації Криму

13 липня. Президент України Петро Порошенко заявив про сприятливі умови для деокупації анексованого Росією Криму. Про це він повідомив у своєму Twitter, коментуючи 19-й саміт Україна – ЄС, що проходить у четвер у Києві.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Статті