Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Сім важливих новин про Крим. Дайджест 1 – 7 травня

8 / 05 / 2017

Суд дозволив захисту Еміра-Усеїна Куку фотографувати висновки експертів

2 травня.  Підконтрольний Росії Верховний суд Криму частково задовольнив апеляцію захисту фігуранта ялтинської «справи Хізб ут-Тахрір» Еміра-Усеїна Куку. Суд дозволив фотографувати висновки експертів. 

 

Медики сімферопольського СІЗО оглянули Джеппарова

2 травня. Співробітники медчастини СІЗО м. Сімферополя оглянули фігуранта «справи Хізб ут-Тахрір» Арсена Джеппарова. Арсену Джеппарова призначили уколи, але діагноз поки не встановили.

 

Військова прокуратура розслідує справу про саботаж військової операції по деокупації Криму

3 травня. Головна військова прокуратура отримала доступ до документів Генштабу ЗСУ в кримінальному провадженні про перешкоджання проведенню операції з деокупації Криму.

 

Обшук в будинку кримського татарина Абдулгазієва

4 травня. В Сімферополі російські силовики провели обшук в будинку у кримського татарина Тофіка Абдулгазієва. В особистій розмові з Абдулгазієвим, силовики натякнули, що обшуки де-факто пов’язані з його активною соціальною позицією.

 

Рада Європи опублікувала рішення щодо Криму

4 травня. Комітет Міністрів Ради Європи опублікував своє рішення «Ситуація в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі (Україна)». Європейські парламентарії підкреслили, що анексія Криму ставить під загрозу мир і демократичну безпеку в Європі.

 

Суд відмовив Умерову в задоволенні апеляції про зміну місця проведення суду

4 травня. Справу Ільмі Умерова розглядатиме Сімферопольський районний суд, так як Верховний суд Криму не задовольнив апеляційну скаргу захисту.

 

Фігурантам «справи Хізб ут-Тахрір» продовжили арешт в закритому режимі

5 травня. Верховний суд Криму в закритому режимі продовжив запобіжний захід чотирьом фігурантам Бахчисарайської «справи Хізб ут-Тахрір». Правозахисники вважають, що рішення про закриті засідання повинні оскаржити як адвокати, так і самі слухачі.

 

 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Статті