Ви знаходитесь:

Різа Омеров

Лютий 02, 2021 12:00 0 58
Різа Омеров народився 3 березня 1988 року в місті Геленджик, селище Архипо-Йосипівка. У 1991 році його сім'я переїхала до Криму. У дитинстві навчався добре і захоплювався спортом. Захоплювався футболом.

У студентські роки брав участь у змаганнях в складі сімферопольської команди «Продмаш». Здобув вищу освіту за спеціальністю «менеджер у сфері фінансів».

Працював торговим представником. Останнє місце роботи - сімферопольська фірма «Ріал Крим». Зарекомендував себе відповідальним і працьовитим співробітником.

Дбайливий батько чотирьох дітей. Молодший син Іса ніколи не бачив батька. Він народився після його затримання.

Омеров був затриманий 10 червня 2019 року, після масових обшуків в Алуштинському, Бєлогородському і Сімферопольському районах. Тоді російська ФСБ затримала 8 активістів «Кримської солідарності». Омерову було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Ризу Омерова, як і всіх затриманих в той день, окупанти звинуватили в причетності до «Хізб ут-Тахрір» (ч. 1 ст. 205.5 «Організація діяльності терористичної організації»). Пізніше його засудили до 13 років позбавлення волі (2 роки у в'язниці та 11 років в колонії строгого режиму).

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів