Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS: жителів Криму агітують продовжувати службу в армії рф за контрактом

23 / 11 / 2022

Окупанти тиснуть на призваних навесні жителів Криму щодо продовження служби в армії рф за контрактом. Про це Голова Правління КримSOS Олексій Тільненко розповів у коментарі Крим.Реалії.

«На людей, призваних навесні, чинять досить великий тиск, щоби люди підписували контракти і їх могли б відправляти на територію Херсонщини, наприклад. Досить спрощено критерії щодо того, щоб люди могли підписати ці контракти. Хлопцям без вищої освіти пропонують перевестися на контракт вже за три місяці проходження термінової служби. Якщо людина має вищу освіту — їй можуть пропонувати оразу», — розповів Олексій Тільненко.

Мобілізація в окупованому Криму розпочалася 21 вересня, вже 25 вересня вона «офіційно припинилася», а з 1 листопада на території півострова розпочався осінній призов. Однак, як стало відомо КримSOS, окупанти не припиняли приховану мобілізацію жителів Криму й після початку призову.

Нагадуємо, що згідно з міжнародним правом поширення росією свого законодавства та мобілізація жителів окупованих територій є злочином. Раніше КримSOS опублікував реєстр «військових комісарів», які мобілізують жителів Криму до російської армії.

Поділитись

Вибір редакції

Ще ЗМІ про нас