Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS: росіяни роздають у Криму повістки людям старшим за призовний вік

10 / 11 / 2022

Росіяни продовжують приховану мобілізацію у Криму, повістки роздають людям старше призовного віку. Про це повідомив Голова Правління КримSOS Олексій Тільненко.

«В окупованому Криму продовжують приховану мобілізацію, попри заяви очільника Кремля владіміра путіна про її завершення наприкінці жовтня. Нам стало відомо про щонайменше декілька випадків, коли повістки видавали не у межах осіннього призиву, а у межах мобілізації. Доказом цього може слугувати їхнє вручення людям, старшим за призовний вік для строкової служби (старші за 27 років)», — розповів Олексій Тільненко.

21 вересня у росії оголосили про початок так званої «часткової мобілізації». 25 вересня так званий очільник окупаційної адміністрації у Криму сергій аксьонов оголосив про її завершення. Попри це, окупанти продовжували роздавати повістки жителям півострову.

31 жовтня владімір путін оголосив про завершення так званої «часткової» мобілізації. 1 листопада у росії та на окупованих територіях України розпочався осінній призов до армії.

Нагадуємо, що згідно з міжнародним правом поширення росією свого законодавства та мобілізація жителів окурованих територій є злочином. Раніше КримSOS опублікував реєстр «військових комісарів», які мобілізують жителів Криму до російської армії.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини