Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS: в окупованому Криму продовжують приховану примусову мобілізацію

7 / 10 / 2022

В окупованому Криму до віськових комісаріатів надійшло неофіційне роспорядження продовжувати мобілізацію. Про це повідомив Голова Правління КримSOS Олексій Тільненко.

«Нам стало відомо, що в окупованому Криму до віськових комісаріатів надійшло неофіційне роспорядження мобілізувати ще щонайменше 2500 людей. Попри заяви окупаційного «уряду» півострову про виконання плану, примусова мобілізація продовжується», — розповів Олексій Тільненко.

Нагадуємо, що окупанти продовжували роздавати повістки жителям Криму, попри заяви про припинення мобілізації на півострові. Більше того, мобілізованих жителів окупованого Криму відправляють для участі в бойових діях на Херсонському напрямку без проходження військової підготовки.

Призов мешканців окупованих територій до лав окупаційної армії заборонений ст. 51 IV Женевської конвенції та є воєнним злочином. Окремим воєнним злочином є примушування громадян України до участі у бойових діях проти власної держави.

Для тих кримчан, які хочуть уникнути мобілізації — Прокуратура АР Крим та міста Севастополя відкрила «гарячу лінію». Звернення приймають у Telegram, Viber, WhatsАpp і Signal за номером +38 (096) 700 16 00.

Фото: з відкритих джерел

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини