Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS: ситуація з туристами в окупованому Криму після вибухів

3 / 08 / 2023

Останні кілька місяців у Криму почастішали вибухи. Такі «екстремальні умови» відлякують деяких туристів, які вирішили відпочити на окупованому росією півострові.

За інформацією КримSOS, кількість людей на пляжах Криму зменшилася, однак не можна говорити про повне спустошення. Після вибуху на мосту через Керченську протоку багато готелів та інших місць для відпочинку значно знизили свої ціни, росіяни ж масово поскасовували бронювання.

З початку літа 2023 року щонайменше 19 днів у Криму минули під звуки вибухів, а з 17 липня це відбувається майже щодня. 2 серпня потужний вибух стався в селищі Гвардійське на північ від Сімферополя. На околицях селища розташований військовий аеродром, який росія використовує для атак по Україні.

На думку аналітика КримSOS Євгенія Ярошенка, вибухи, які відбуваються в окупованому Криму, остаточно зламали ідеологічну машину пропаганди про безпеку півострова.

Нагадуємо, що в протягом 19–24 липня в Криму тричі оголошували евакуацію з населених пунктів, прилеглих до складів боєприпасів та військових полігонів.

Фото ілюстративне з відкритих джерел

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини