Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS: сумарний термін ув’язнення кримських політв’язнів збільшився до 1203 років

27 / 09 / 2022

До 1203 років і 2 місяців збільшився сумарний термін вироків жертвам політичних переслідувань в окупованому Криму. Про це повідомив аналітик КримSOS Євгеній Ярошенко.

«Наразі сумарний термін вироків кримським політв’язням збільшився до 1203 років та 2 місяців. 97 осіб засудили до реальних строків ув’язнення російські суди та «суди» в Криму», — розповів Євгеній Ярошенко.

21 вересня так званий «верховний суд Криму» оголосив вирок Першому заступнику голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріману Джелялу, громадянському журналісту Асану Ахтемову та його двоюрідному брату Азізу Ахтемову. Їх звинуватили у нібито підриві газопроводу у селі Перевальне біля Сімферополя, контрабанді і зберіганні вибухових речовин.

Сумарний термін позбавлення волі обвинуваченим становить 45 років. Крім того, «суд» призначив штраф, сума якого на трьох складає 1 мільйон 700 тисяч рублів. Українські правозахисні організації засудили вирок Наріману Джелялу та братам Ахтемовим у спільній заяві до урядів іноземних держав та міжнародних організацій.

Нагадуємо, що раніше Євгеній Ярошенко повідомляв, що загальний строк ув’язнення кримських політв’язнів був 1158 років і 2 місяці.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини