Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS спрямувала майже 2,5 мільйона гривень на облаштування укриттів

7 / 03 / 2023

КримSOS спрямувала майже 2,5 мільйона гривень на облаштування укриттів у різних регіонах України. Про це розповіла співкоординаторка КримSOS Ірина Даценко.

«КримSOS за підтримки Посольства Канади витратила майже 2,5 мільона гривень на облаштування 16 укриттів. Більшість укриттів розташовані в навчальних закладах», — розповіла Ірина Даценко.

Загалом, закуплено освітлення на суму в майже 77 тисяч гривень, генераторів та зарядних станцій — на понад 632 тисячі гривень. Більше 123 тисяч гривень виділили на закупівлю аптечок, ще понад 56 тисяч — на засоби пожежної безпеки. Також для ремонту укриттів закупили будівельні матеріали на суму в понад 450 тисяч гривень.

Крім цього, укриття облаштовують меблями, засобами гігієни, приладдям для дітей тощо.

«Нещодавно персонал одного з дитячих садків розповів, що діти перестали боятися «темного» підвалу, а починають сприймати укриття як частину свого простору. Коли лунає повітряна тривога, вони охоче готові бігти в укриття, адже там їхні іграшки та речі», – додає Ірина Даценко. 

Нагадуємо, що раніше КримSOS організовувала вебінар «5 питань про облаштування укриттів» про особливості обладнання укриттів.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини