Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS та Посольство Канади запускають проєкт допомоги спільнотам

3 / 01 / 2023

КримSOS за підтримки Посольства Канади в Україні розпочинає проєкт допомоги локальним спільнотам з облаштування укриттів. Про це повідомив Голова Правління КримSOS Олексій Тільненко.

«Головна мета проєкту — посилити спроможність спільнот України в контексті питання безпеки завдяки облаштуванню укриттів. Проєкт розрахований на громади, об’єднання активістів, громадські ініціативи тощо. Хочемо, щоб якомога більше людей навчилися облаштовувати укриття якісно та уникати типових помилок», — розповів Олексій Тільненко.

Ми вдячні Посольству Канади в Україні за те, що долучилися до цієї ініціативи та візьме на себе облаштування частини укриттів. КримSOS планує допомогти щонайменше 100 спільнотам до завершення року. Тому наша команда прагне знайти ще більше партнерів та фінансування для реалізації подібних активностей.

Слідкувати за результатами роботи й дізнаватися про нові можливості можна на сайті та на Facebook-сторінці Громадської організації КримSOS.

Нагадуємо, що раніше КримSOS організував вебінар «5 питань про облаштування укриттів» про особливості обладнання укриттів.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини