Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS: близько 5000 людей у Криму отримали повістки до військкоматів

22 / 09 / 2022

22 вересня близько 5000 жителів тимчасово окупованого Криму отримали повістки до військкоматів. Про це повідомив Голова правління КримSOS Олексій Тільненко.

«За нашими даними, 22 вересня близько 5000 осіб отримали повістки для вступу до лав російської армії, серед них і жінки. Як стало відомо КримSOS, повістки жителям окупованого Криму роздають навіть у громадських місцях: на ринках, блокпостах та місцях роботи», — розповів Голова правління КримSOS Олексій Тільненко.

Самопроголошений голова окупаційної адміністрації у Криму Сергій Аксьонов заявив, що загалом планується мобілізація 10 тисяч жителів півострова, що пропорційно надто велика кількість відносно кількості жителів на окупованій території.

«В Керченському, Сімферопольському та Бахчисарайському районах, наприклад, співробітники військкоматів та міліції ходили за адресами і одразу забирали чоловіків до військкоматів», – додав Олексій Тільненко.

21 вересня у росії оголосили про початок так званої часткової мобілізації. Жителям окупованого Криму надходять повістки до армії росії через сайт державних послуг.

Фото: з відкритих джерел

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини