Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS: російський суд виніс найшвидший вирок у кримських «справах Хізб ут-Тахрір»

1 / 12 / 2022

Вирок кримськотатарському активісту Марлену Мустафаєву став найшвидшим у «справах Хізб ут-Тахрір» в окупованому Криму. Про це повідомив аналітик КримSOS Євгеній Ярошенко.

«30 листопада південний окружний військовий суд у російському ростові-на-дону засудив кримськотатарського активіста Марлена Мустафаєва до 17 років ув’язнення за нібито організацію діяльності терористичної організації. Активіста було заарештовано 9 лютого 2022 року, що робить винесений йому вирок за менш ніж 10 місяців найшвидшим у «справах Хізб ут-Тахрір» в окупованому Криму», — розповів Євгеній Ярошенко.

Серед «справ Хзіб ут-Тахрір» найдовше російський суд розглядав Ялтинську групу «справи Хізб ут-Тахрір». Суд оголосив вирок чотирьом фігарунтам цієї справи через 3 роки і 9 місяців після їх арешту, ще двом — через 3 роки і майже 7 місяців.

Наразі сумарний термін вироків нинішнім жертвам політичних переслідувань в окупованому Криму збільшився до 1327 років та 2 місяців. За роки окупації до реальних термінів ув’язнення російськими судами й окупаційними судами в Криму було засуджено 109 осіб.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини