Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS: процедуру ідентифікації відтепер можуть проводити віддалено

18 / 11 / 2022

З 17 листопада на час воєнного стану процедуру ідентифікації особи на тимчасово окупованих територіях можна проводити віддалено. Про це повідомила юристка КримSOS Анастасія Калініна.

Відтепер в умовах воєнного стану процедура ідентифікації може відбуватися у форматі відео дзвінку одному зі свідків – членів родин особи, близьких осіб, тощо. Під час самої процедури надаються підтверджуючі документи, а копії документів свідка надсилають на електронну адресу підрозділу Державної міграційної служби, який проводить відеоконференцзв’язок. Це спростить процедуру людям, які вперше оформлюють паспорт”, – розповіла Анастасія Калініна.

За відсутності документів з фотографією або даних в реєстрах чи базах, які необхідні для оформлення паспорту й закордонного паспорту для людини, яка досягла 18-ти, ідентифікація особи проводиться за допомогою опитування свідків, визначених заявником.  

Раніше Анастасія Калініна у коментарі «Крим.Реалії» повідомила, що ідентифікація є проблемою під час оформлення українського паспорту кримчанами. 

Нагадуємо, що від вчора набули чинності зміни щодо оформлення документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України. Детальніше про них можна дізнатися у статті КримSOS за посиланням.

Вибір редакції

Ще Новини