Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS оголошує тендер на закупівлю меблів

19 / 08 / 2022

Громадська організація КримSOS запрошує постачальників взяти участь у тендері на закупівлю меблів для забезпечення потреб місць компактного поселення (МКП) вимушених переселенців. 

Тендер проходить у межах реалізації проєкту «Посилення спільнот ВПО в західних та центральних областях України» згідно з партнерською Угодою з УВКБ ООН № UKR01/2022/MY/0000000283/001.

Усі вимоги та характеристики продукції дивіться у документах: RFQ 0522KrymSOS МЕБЛІ

Пропозиції приймаються на адресу електронної пошти tender@krymsos.com не пізніше 11:00 24 серпня 2022. Обов’язково вказуйте у темі листа «RFQ 05/22KrymSOS».

Будуть розглядатися пропозиції, які надіслані вчасно та відповідають умовам конкурсу.

Результати відбору кожен учасник дізнається у листі, який буде надіслано на електронну пошту.

Додаткові вимоги до учасників тендеру:

– Учасники тендеру погоджуються з тим, що замовник не повертає матеріали, подані на будь-якій стадії проведення конкурсу без спеціальної вимоги Учасника, викладеної в письмовій формі та належним чином надісланої замовнику. Якщо учасник тендеру протягом місяця від дня оголошення його результатів не пред’явив вимогу про повернення йому надісланих на тендер матеріалів та документів, вважається, що замовник має право володіння ними.

– Замовник не несе відповідальності за роботу операторів зв’язку, якщо з якихось причин пропозиція не потрапила в строк, зазначений умовами конкурсу; за неможливість контакту з учасником тендеру, якщо будь-яка інформація про учасника тендеру повідомлена неправильно. Учасник несе особисту відповідальність за достовірність наданої ним інформації.

– Участю у тендері учасник безумовно погоджується з усіма умовами тендеру та бере на себе обов’язок їх належно виконувати.

– У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення умов тендеру, та/або питань, неврегульованих умовами тендеру, остаточне рішення приймається Замовником. Рішення Замовника є остаточним та оскарженню не підлягає.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Закупівлі