Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Крим в іноземних ЗМІ за тиждень

11 / 04 / 2017

The art newspaper пише про «Трієнале російського сучасного мистецтва» в московському музеї «Гараж». Видання акцентує увагу на тому, що організатори включили в виставку цілий ряд програм, присвячених мистецькому життю в Криму. Автор зазначає, що не дивлячись на те, що організатори явно визнають російське право на півострів, в прямій розмові вони це заперечують, стверджуючи, що виставка не носить політичний характер.

Проте, серед організаторів існував спір, чи включати Крим в виставку. Головний куратор Гаража Кейт Фаул спочатку виступала проти цієї ідеї. Але тепер вона вважає, що хоча Крим – «запальна тема», важливо «зосередитися на реальності … людського аспекту того, що відбувається в результаті політики. Художники в Криму працюють з невеликою інфраструктурою і підтримкою, але, тим не менше, там».

 

Фінське видання yle.fi розповідає про відкликаний журнал фінських державних залізниць «Алегро», так як з’ясувалося, що журнал опублікував рекламу відпочинку в окупованому Криму.

Реклама вийшла з заголовком «Назад до Криму!», В рекламі було детально розказано про поїздку на анексовані територію поїздом, автобусом або поромом.

Видання yle.fi нагадало, що закон України забороняє поїздки до Криму з Росії.

 

Американська The Washington Post вийшла з заголовком «Король Абдалла: Компроміс з Росією по Криму, щоб отримати підтримку в Сирії».

В інтерв’ю американській газеті король Йорданії припустив «торгашество» Росії і США по кримському і сирійському питанням. Король шестимільйонної держави вважає, що Путін може припинити підтримувати Асада в Сирії в замін на американські поступки по окупованому півострову.

 

Africanews пише про камерунських футболістів, які вирішили сховатися в Криму і не бажали повертатися на батьківщину. Після міжнародного турніру, в якому брали участь 8 кримських команд, три команди з Росії, і одна камерунська команда «Яунде II», гравці африканської команди зникли в аеропорту.

Пізніше, всі 15 утікачів були затримані і оштрафовані на 35 доларів США, суд наказав їм покинути територію анексованого Криму протягом 10 днів.

 

Видання Air Transport World пише про програму надання субсидій повітряного транспорту в Криму на 2017 рік російською владою. Видання зазначає, що Росія витратить 8,5 мільйона доларів США на субсидії авіаперевізникам на анексованому півострові.

Програма буде працює з 15 травня по 30 листопада. Протягом цього часу авіакомпанії, які займатимуться авіаперевезеннями в Криму, повинні будуть перевезти 141 500 пасажирів.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Статті