Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Громадська організація КримSOS оголошує конкурс на закупівлю послуг ментора(ів)

12 / 07 / 2023

ГО «КРИМСОС», у межах реалізації проєкту «Посилення спільнот ВПО в західних та центральних областях України» згідно з партнерською Угодою з УВКБ ООН №UKR01/2023/0000000308/000, 2023 р., запрошує до участі в тендері на закупівлю послуг ментора(ів) RFQ 10/23KrymSOS, що знаються на:

  1. Лот 1: Особливостях фандрейзингу для неприбуткових організацій в Україні;
  2. Лот 2: Соціальному підприємництві в Україні.

Ваші пропозиції готові отримати на адресу електронної пошти tender@krymsos.com не пізніше за 18:00 19.07.2023. У темі листа обов’язково вказуйте «RFQ 10/23KrymSOS».

Пропозиції, надіслані пізніше за зазначений термін, до розгляду не прийматимуться. Уся необхідна інформація щодо закупівлі міститься в тендерній документації за посиланням.

Просимо уважно ознайомитися з тендерною документацією та в разі Вашої зацікавленості, подавати пропозиції згідно з усіма вимогами. До участі в тендері будуть допущені лише пропозиції, які повністю відповідають умовам конкурсу.

Учасники тендеру погоджуються з тим, що Замовник не повертає матеріали, подані на будь-якій стадії проведення конкурсу без спеціальної вимоги Учасника, викладеної в письмовій формі та належним чином надісланої Замовнику. Якщо учасник тендеру протягом місяця від дня оголошення його результатів не пред’явив вимогу про повернення йому надісланих на тендер матеріалів та документів, вважається, що Замовник має право володіння ними.

Замовник не несе відповідальність за роботу операторів зв’язку, якщо з певних причин пропозиція не потрапила в термін, зазначений умовами конкурсу; за неможливість контакту з учасником тендеру, якщо будь-яка інформація про учасника тендеру повідомлена неправильно. Учасник несе особисту відповідальність за достовірність наданої ним інформації.

Участю в тендері учасник безумовно погоджується з усіма умовами тендеру та бере на себе обов’язок належно їх виконувати.

У разі виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення умов тендеру, та/або питань, не врегульованих умовами тендеру, остаточне рішення приймається Замовником. Рішення Замовника є остаточним та оскарженню не підлягає.

Результати тендеру будуть оприлюднені шляхом оповіщення Учасників електронною поштою.

Чекаємо на Ваші пропозиції!

Поділитись

Вибір редакції

Ще Закупівлі