Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

Ескендер Ібраїмов

20 / 09 / 2021

Ескендер Ібраїмов народився в 1988 році. В березні 2014 р. вони з дружиною Раяною переїхали на Вінниччину. 19 червня 2014 р. він поїхав у Москву, щоб допомогти знайомому, Рустаму Манну який є громадянином РФ, перевезти в Україну апаратуру для сервісної майстерні. Вони планували вести спільний бізнес. 

Востаннє дружина зв’язувалась з ним перед російським кордоном. Після цього він не підключав міжнародний роумінг, однак дружина вважає, що Ібраїмов благополучно доїхав. З її слів, Рустам Манн повідомив, що після приїзду Ескендер дзвонив йому й просив зустріти на вокзалі. Манн стверджував, що коли він приїхав на вокзал, Ескендера там не було, але він помітив підозрілих людей і повернувся додому. Пізніше Раяна Ібраїмова намагалася зв’язатися з Рустамом Манном, але він також зник. На даний час його друзям і рідним нічого не відомо про його місцезнаходження.  

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Хроніки