Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

«Справа Єсипенка»: «суд» в Криму провів виїзне засідання на автостоянці

16 / 11 / 2021

16 листопада підконтрольний Росії Сімферопольський районний суд провів виїзне засідання у справі українського політв’язня Владислава Єсипенка.

Про це повідомляють кримські активісти.

Учасники процесу виїхали на спеціальну автостоянку, де зберігається автомобіль Владислава Єсипенка, та провели його огляд. Саме у цьому автомобілі політв’язня і затримали у березні 2021 року.

Про результати огляду активістам повідомив адвокат Владислава Єсипенка Дмитро Дінзе. 

«Після початку огляду Єсипенко зазначив, що в автомобілі відсутній відеореєстратор. Сказав, що він їздив постійно із реєстратором. Також під час огляду оглянули нішу під кермовим колесом, де було виявлено вибуховий пристрій. Єсипенко сказав, що на його погляд, ніша стала більшою у розмірах, проте слідів зміни розмірів та різання ми не виявили. Ми маємо намір просити документи у автовиробника, технічну документацію», – розповів адвокат.

Наступне засідання у цій справі заплановане на 22 листопада.

Нагадаємо, Владислав Єсипенко – позаштатний кореспондент проекту Крим.Реалії (Радіо Свобода). Його затримали в Криму 10 березня 2021 року. ФСБ підозрює його у шпигунстві на користь України.

Пізніше, журналіст нібито зізнався у своїй роботі на українські спецслужби.

Проте 6 квітня Єсипенко заявив, що ФСБ тортурами вибивала з нього визнання у шпигунстві.

Детальніше про Владислава Єсипенка та його справу ви можете дізнатися з ексклюзивного інтерв’ю, який дала QirimInfo його дружина Катерина Єсипенко.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини