Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Буде кримінальна відповідальність за “фейки про роботу” держорганів за кордоном – депутати РФ

18 / 03 / 2022

Депутати Держдуми РФ пропонують запровадити кримінальну відповідальність за публікації та поширення “неправдивої інформації” про будь-які державні органи Росії, що діють за кордоном. Вони підготували поправки до Кримінального кодексу та Кодексу про адміністративні правопорушення, які можуть розглянути вже наступного тижня. Про це написав у своєму Telegram-каналі один із авторів депутат Олександр Хінштейн.

“Всі, хто захищають інтереси Росії за її межами – неважливо носять вони погони чи ні – мають бути надійно захищені від будь-яких провокацій, брехні та «чорнухи». Скажімо, наші посольства, торгпредставництва та дипустанови. Або – представництва Росспівробітництва”. – повідомив Хінштейн.

Нагадаємо, що 4 березня президент Росії Володимир Путін підписав закон про кримінальну відповідальність за фейки про Збройні сили РФ та заклики до антиросійських санкцій. Тепер росіян можуть посадити від 3 до 15 років за такі публікації або оштрафувати.

У Криму 9 березня жінку, яка принесла квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку разом із плакатом “Ні війні” – оштрафували на 35 тис руб (9 тис грн).

Про інші російські закони, ухвалені після початку війни в Україні, читайте у статті на сайті КримSOS.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини