Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

За пів року спеціалісти КримSOS провели понад 200 заходів для внутрішньо переміщених осіб

3 / 07 / 2023

Спеціалісти КримSOS провели 223 різноманітні заходи для спільнот внутрішньо переміщених осіб з 14 регіонів України за перше півріччя 2023 року.

З початку року регіональні координатори КримSOS провели 123 мобілізаційні заходи для внутрішньо переміщених осіб та представників приймаючих громад, щоб допомогти подолати виклики, з якими стикаються внутрішньо переміщені особи. Координатори здійснюють свою діяльність у Вінницькій, Полтавській, Сумській, Черкаській, Тернопільській, Львівській, Івано-Франківській, Рівненській, Чернігівській, Хмельницькій, Житомирській, Київській, Волинській та Чернівецькій областях.

Упродовж першого півріччя 2023 року КримSOS провела 9 вебінарів та онлайн акселераційну програму для спільнот ВПО. Здебільшого вони були присвячені організаційному розвитку, бухгалтерському обліку, фандрейзингу та правовим питанням.

Також було проведено навчальний тур «Найкращі практики надання допомоги постраждалому населенню» у м. Київ та м. Біла Церква. Метою поїздки було ознайомлення бенефіціарів проєкту з досвідом роботи сталих організацій, які надають допомогу ВПО.

Було організовано 5 візитів обміну для організацій та ініціатив, де відібрані команди могли поїхати до партнерських організацій для обміну досвідом та навчання. 

Крім того, фахівці КримSOS надали 59 консультацій для громадських організацій, спільнот та ініціатив, які працюють з ВПО. Вони стосувалися тем співпраці та нетворкінгу, роботи з органами влади, правових питань діяльності організацій, організаційного розвитку, фандрейзингу, звітності, а також публічного висвітлення діяльності.

За звітний період КримSOS направила 25 бенефіціарів проєкту на проходження індивідуальних курсів підвищення кваліфікації, що були направлені на покращення інституційного розвитку організацій та ініціатив.

Діяльність реалізовувалася в межах проєкту «Посилення спільнот ВПО в центральних та західних областях України», що реалізується за фінансової підтримки Управління Верховного комісара Організації Об’єднаних Націй у справах біженців (УВКБ ООН). Його активності спрямовані на спільноти та переселенців у 14 областях України: Вінницькій, Полтавській, Сумській, Черкаській, Тернопільській, Львівській, Івано-Франківській, Рівненській, Чернігівській, Хмельницькій, Житомирській, Київській, Волинській та Чернівецькій.

Нагадуємо, що в проєкті КримSOS із підтримки спільнот наразі беруть участь 199 громадських організацій.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини