Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS: за рік регіональні координатори здійснили 550 моніторингових візитів до місць проживання ВПО

29 / 06 / 2023

З червня 2022 року регіональні координатори КримSOS здійснили 550 моніторингових візитів до місць компактного проживання (МКП) внутрішньо переміщених осіб (ВПО). 

Зокрема, з січня 2023 року спеціалісти здійснили 134 моніторингові місії у територіальні громади та МКП у Волинській, Рівненській, Тернопільській і Львівській областях. В межах роботи регіональних координаторів було проведено 123 заходи, спрямованих на подолання викликів, з якими стикаються ВПО. 

Серед потреб ВПО актуальними залишаються питання гуманітарні допомоги, працевлаштування та житла. 

Регіональні координатори здійснюють візити у Вінницькій, Полтавській, Сумській, Черкаській, Тернопільській, Львівській, Івано-Франківській, Рівненській, Чернігівській, Хмельницькій, Житомирській, Київській, Волинській та Чернівецькій областях.

Нагадуємо, що у 2022 році завдяки підтримці КримSOS вдалось покращити умови проживання у 67 місцях компактного перебування (МКП) переселенців. Також торік в МКП було роздано майже 200 тисяч одиниць гуманітарної допомоги, серед яких предмети гігієни, меблі й техніка.

Проєкт «Посилення спільнот ВПО в центральних та західних областях України» реалізується за фінансової підтримки Управління Верховного комісара Організації Об’єднаних Націй у справах біженців (УВКБ ООН). Його активності спрямовані на спільноти та переселенців у 14 областях України: Вінницькій, Полтавській, Сумській, Черкаській, Тернопільській, Львівській, Івано-Франківській, Рівненській, Чернігівській, Хмельницькій, Житомирській, Київській, Волинській та Чернівецькій.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини