Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS: у 2022 році в 67 МКП покращили умови перебування переселенців

6 / 02 / 2023

Умови проживання в 67 місцях компактного перебування (МКП) внутрішньо переміщених осіб (ВПО) були покращені у 2022 році. Про це повідомила менеджерка в соціальній сфері КримSOS Ольга Шкарупа.

«Завдяки допомозі КримSOS та Управління Верховного комісара у справах біженців Організації Об’єднаних Націй (УВКБ ООН) у 2022 році були покращені умови проживання в 67 МКП ВПО. Сумарно в них перебували 5 416 людей. Для них була закуплена необхідна техніка, передані товари першої необхідності та проведені інтеграційні заходи», — розповіла Ольга Шкарупа.

Проєкт діє в 14 областях України: Вінницькій, Полтавській, Сумській, Черкаській, Тернопільській, Львівській, Івано-Франківській, Рівненській, Чернігівській, Хмельницькій, Житомирській, Київській, Волинській та Чернівецькій.

У 2022 році ВПО в місцях компактного перебування отримали майже 200 тисяч одиниць гуманітарної допомоги, серед яких предмети гігієни, меблі й техніка.

Проєкт «Посилення спільнот ВПО в центральних та західних областях України» реалізується за фінансової підтримки Управління Верховного комісара Організації Об’єднаних Націй у справах біженців (УВКБ ООН).

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини