Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

За пів року регіональні координатори КримSOS здійснили 402 моніторингові візити до МКП

29 / 11 / 2022

402 моніторингові візити до місць компактного перебування внутрішньо переміщених осіб здійснили регіональні координатори КримSOS за пів року роботи. Про це повідомила менеджерка в соціальній сфері КримSOS Ольга Шкарупа.

«Лише за останній тиждень регіональні кординатори КримSOS відвідали п’ять МКП у восьми областях України. З червня 2022 року вони здійснили 402 моніторингові візити у межах яких вивчають потреби та проблеми ВПО у західних та центральних регіонах і спрямовують їх до партнерських організацій дл яподальшого вирішення», — розповіла Ольга Шкарупа.

Крім регулярних моніторингових візитів регіональні координатори також проводять й відвідують навчальні заходи для громадських організацій та ініціативних груп, які опікуються внутрішньо переміщеними особами. Так 17 та 18 листопада КримSOS провів навчальний офлайн-захід для громадських організацій та ініціативних груп «Робота з дітьми під час війни. Актуальні практики роботи». 

Візити до МКП відбуваються у межах проєкту «Посилення спільнот ВПО в центральних та західних областях України». Проєкт реалізується за фінансової підтримки Управління Верховного комісара у справах біженців Організації Об’єднаних Націй (УВКБ ООН). 

Проєктні активності поширюються на 15 областей України: Вінницьку, Полтавську, Сумську, Черкаську, Тернопільську, Закарпатську, Львівську, Івано-Франківську, Рівненській, Чернігівську, Хмельницьку, Житомирську, Київську, Волинську та Чернівецьку.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини