Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS: для громадських організацій провели навчальний захід про роботу з дітьми під час війни

21 / 11 / 2022

17–18 литопада КримSOS провів навчальний офлайн-захід для громадських організацій та ініціативних груп «Робота з дітьми під час війни. Актуальні практики роботи». Про це повідомила менеджерка в соціальній сфері КримSOS Ольга Шкарупа.

«Навчальний тур «Робота з дітьми під час війни. Актуальні практики роботи» відбувся у Києві 17 та 18 листопада. У ньому взяли участь 25 представників та представниць громадських організацій та ініціативних груп, що працюють з дітьми внутрішньо переміщених осіб та тих, хто постраждав від бойових дій у різних регіонах України», — розповіла Ольга Шкарупа.

У перший день навчального заходу учасники обмінялися власним досвідом та методами роботи з дітьми під час війни. У другий до них доєдналися психологи-практики, психотерапевти та інші спеціалісти.

«Запрошені фахівці розповіли учасникам туру про інструменти та практики для роботи з дітьми у стресових умовах, зокрема під час вимкнення світла», — додала Ольга Шкарупа.

Навчальні тури КримSOS відбуваються у межах проєкту «Посилення спільнот ВПО в центральних та західних областях України». Проєкт реалізується за фінансової підтримки Управління Верховного комісара у справах біженців Організації Об’єднаних Націй (УВКБ ООН).

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини