Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Вибухи в Криму утворили тріщину в російській пропагандистській машині

12 / 08 / 2022

Вибухи на воєнному аеродромі поблизу Новофедорівки в тимчасово окупованому Криму утворили тріщину в російський пропагандистській машині. Про це сказав голова Правління КримSOS Денис Савченко в ефірі ТСН на каналі 1+1. 

“Ці вибухи створили тріщину в пропагандистській машині. І ми дуже сподіваємося, що рано чи пізно вона піде за російським воєнним кораблем. На доказ цього, власне, можна сказати, що евакуації немає, посилення якогось режиму захисту і охорони теж немає”, – повідомив голова Правління КримSOS Денис Савченко.

Вибухи на військовому аеродромі поблизу курортного селища Новофедорівка у Криму спричинили неабияку паніку серед росіян на півострові та зачепили їхню впевненість у безпечності окупованих територій. 

“Вісім років росіянам розповідали, що Крим вже нікуди не дінеться, він навічно російський. І вони навіть уявити не могли, що український уряд, громадські організації, активісти всі ці вісім років боролися за те, щоб Крим повернувся під фактичний контроль України. Тепер в них просто шок”, – додав Денис Савченко.

Нагадаємо, що 9 серпня пролунали вибухи на військовому аеродромі у Новофедорівці в тимчасово окупованому Криму, де перебувала російська воєнна техніка. Внаслідок цього на території півострову був введений високий «жовтий» рівень терористичної загрози.

Поділитись

Вибір редакції

Ще ЗМІ про нас