Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Важливі новини про Крим. Дайджест 4 – 11 лютого

12 / 02 / 2019

Кримська «поліція» відмовила у порушенні кримінальної справи про напад на активіста

5 лютого стало відомо, що «поліція» окупованого РФ Криму, після проведення перевірки, відмовилася порушити справу про напад на кримськотатарського активіста Різу Асанова, яке відбулося 2 січня у Білогірському р-ні півострова.

Стан здоров’я кримськотатарського активіста Едема Бекірова – критичний 

Стан здоров’я незаконно затриманого ФСБ РФ на адмінкордоні з окупованим РФ Кримом кримськотатарського активіста Едема Бекірова – критичний, про що заявила уповноважена Верховної Ради України Людмила Денисова. Згідно з наданою «правоохоронними органами» довідкою адвокатові Бекірова, у затриманого відсутні тяжкі захворювання, за яких утримання під вартою було б протипоказаним (водночас Бекіров є інвалідом 1-ї групи, має 4 шунти в серці – наслідок тяжкого інфаркту, цукровий діабет, у нього ампутована нога). Згідно з таким «висновком», 7 лютого «Київський районний суд» у Сімферополі продовжив арешт Едема Бекірова до 12 квітня.

Фігурантам «справи Веджіє Кашка», Дегерменджі і Чапуху, дозволили відвідувати лікарню в будні 

Фігурантам «справи Веджіє Кашка», активістам кримськотатарського національного руху Бекіру Дегерменджі і Асану Чапуху, які перебувають під домашнім арештом, дозволили відвідувати лікарну у будні зранку і до обіду. На наступному засіданні захист збирається заявити клопотання про право на відвідання лікарні Руслану Трубачу, який також перебуває під домашнім арештом.

Серверу Мустафаєву і Едему Смаїлову «суд» продовжив строк арешту

«Київський районний суд» Сімферополя продовжив строк арешту фігурантам «справи Хізб ут-Тахрір» (друга бахчисарайська група) Серверу Мустафаєву і Едему Смаїлову до 9 квітня 2019 року.

Ісмаїла Рамазанова виключили зі списку екстремістів і терористів Росфінмоніторинга

Зі списку екстремістів і терористів Росфінмоніторингу, за клопотанням адвоката Олексія Ладіна (з огляду на часткову декриміналізацію антиекстремістського законодавства), виключили Ісмаїла Рамазанова, якого раніше звинувачували у розповсюдженні ненависті і ворожнечі, а також зберіганні боєприпасів.

 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Статті