Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У справі «Чийгоза» допитали «засекреченого» члена Меджлісу

13 / 03 / 2017

Сьогодні 13 березня в Верховному суді Криму по «справі Ахтема Чийгоза» було опитано третього засекреченого свідока з боку обвинувачення. Про це повідомляє адвокат Микола Полозов в Facebook.

За його словами, засекречений свідок пояснив, що в 2014 році він був членом президії Меджлісу, і був присутній на зборах президії 25 лютого. Також, свідок заявив, що глава Меджлісу Рефат Чубаров запропонував зібрати мітинг, щоб заблокувати входи в будівлю Верховної Ради Криму і не допустити проведення сесії про приєднання Криму до Росії. За словами свідка, крім Чубарова в залі були присутні також Ахтем Чийгоз і Заур Смирнов.

«Свідок бачив, що Чийгоз там [у будівлі Верховної Ради Криму] був присутній, що він ходив по задніх рядів [мітингувальників], жестикулював активно, щось говорив, після чого мітингувальники починали активно приймати різні дії. Він виголосив кілька фраз, які чув свідок, в тому числі «треба їх прибрати звідси», по всій видимості маючи на увазі прихильників партії «Русское единство» і ополченців. Коли, учасники проукраїнського мітингу видавили учасників проросійського мітингу за межі внутрішнього двору, нібито Чийгоз ще раз сказав фразу, яку почув свідок, що треба було зробити так з самого початку», – розповів Микола Полозов.

На питання сторони захисту, чи всі члени президії та особи, які були присутні там, підтримали думку Чубарова, що сесія не повинна проводитися, він відповів ствердно. На питання сторони захисту: чи підтримав сам свідок ініціативу Чубарова, він відповів, що не пам’ятає.

«Таким чином «не пам’ятаю» і «не знаю» свідок відповідає на більшість питань, відповіді на які не перебувають у протоколі його попереднього допиту, який по всій видимості лежить у нього прямо перед очима. Після обіду ми продовжимо допит засекреченого свідка», – резюмував адвокат.

Нагадаємо, сторона звинувачення у справі Ахтема Чийгоза не змогла доставити в суд частину свідків і потерпілих. Микола Полозов вважає, що це свідчить про кризу з боку звинувачення.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини