Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Києві відбудеться Міжнародна конференція з питань переселенців

27 / 08 / 2015

Результатом міжнародної конференції стане підписання учасниками адвокаційних рекомендацій, над реалізацією яких працюватимуть новостворені робочі групи по кожному з напрямків.

Головне завдання заходу – ознайомити учасників з міжнародним досвідом, розробити шляхи реалізації міжнародних практик в умовах українських реалій, об’єднати зусилля українських НУО і розробити  довгострокові стратегічні програми.

Захід буде проводитися у форматі пленарних засідань та панельних дискусій. Учасники обговорюватимуть наступні питання:

  • міжнародні стандарти та їх застосування в Україні:
  • міжнародне гуманітарне право, його застосування в Україні;
  • застосування прав людини в умовах збройного конфлікту в Україні, практика ЄСПЛ;
  • тлумачення і застосування керівних принципів по ВПО;
  • довгострокові рішення для ВПО в Україні:
  • робота державних органів, законодавство з питань ВПО;
  • розвиток спільнот та довгострокові рішення;
  • координація громадянського суспільства, його роль у розробці та імплементації довгострокових рішень.

Досвідом роботи з ВПО поділяться експерти із Грузії, Швейцарії, Швеції, Австрії. З кожного питання було створено робочі групи з 2-х фахівців – українського і іноземного. Кожна група готує попередню програму зі свого напрямку, що буде включена до адвокаційних рекомендацій і прийнята під час заходу.

Запрошуємо долучитися до участі у конференції усіх, хто займається роботою з ВПО – органи державної влади, міжнародні та громадські організації. Усіх бажачих просимо зареєструватися. Кількість учасників обмежена. Участь у заході є безкоштовною.

Акредитація для ЗМІ за посиланням

Чекаємо на Вас 2-3 вересня о 9.00 годині. Місце проведення конференції і детальну програму ми повідомимо зареєстрованим учасникам найближчим часом!

Конференція організовується громадською ініціативою «КримSOS» в рамках програми «IDP Hub – місце для загальнонаціональної координації та обміну інформацією з метою інтеграції». Програма реалізується в Україні в рамках проекту «Українська ініціатива зміцнення громадської довіри» (UCBI), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини