Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

У Києві біля МЗС відбувся мітинг проти репресій кримських татар

12 / 02 / 2016

Сьогодні, 12 лютого, біля будівлі МЗС України пройшла акція на підтримку кримських татар, яких вчора незаконно затримала ФСБ. Про це на своїй сторінці у Facebook написав заступик генерального директора телеканалу ATR Айдер Муджабаєв.

«Сьогодні біля МЗС зібралися люди, які не розуміють, чому на реакцію влади на масові обшуки в Криму потрібно більше доби. Вчора били на сполох тільки кримські татари: Чубаров, Мусаєва, Пашаєв… І — ніхто з офіційних осіб країни. Такого більше бути не повинно», — заявив Муджабаев.

Ще вчора небайдужих громадян  закликав прийти на мітинг кримськотатарський активіст, киянин Ерфан Кудусов-Бешуйлі.

«Якщо наші чиновники набрали в рот води, то ми не маємо наміру мовчати! Кримських татар – громадян України, кращих патріотів, Московія обшукує, кидає в СІЗО, а МЗС і президент мовчать!!! Де ОБСЄ, ПАРЄ, ООН, МКК та інші міжнародні структури? Ви хочете щоб завтра концтабори в Криму будували для кримських татар?» — написав він на своїй сторінці в соцмережі.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини