Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Головному управлінні розвідки МО України назвали провокацією російські звинувачення в організації диверсії в Криму

8 / 09 / 2021

Заяви ФСБ РФ про причетність до «диверсії» на газопроводі в окупованому Криму Головного управління розвідки Міноборони України — цілеспрямована провокація.

Про це заявив спікер ГУР МО України Микола Красний в коментарі Крим.Реалії.

«Щодо питання цих “вибухів ” в Криму і цих звинувачень на адресу української сторони в тому, що до цього нібито причетне Головне управління розвідки Міністерства оборони України, я уповноважений заявити, що така інформація не відповідає дійсності. Військова розвідка України розглядає це, як цілеспрямований і системний комплекс провокацій з боку Російської Федерації», — сказав Микола Красний.

Він також прокоментував відео із «зізнаннями» Азіза і Асана Ахтемова в скоєнні диверсії, сказавши, що вони могли обмовити себе після застосування до них тортур.

«Весь цивілізований світ знає про те, що відбувається в цих ФСБшних катівнях, які тортури там застосовуються. Тому у нас немає ніяких сумнівів, що люди після жорстоких тортур могли зробити такі заяви», — додав Микола Красний.

Спікер ГУР також назвав звинувачення в диверсії прикриттям для пошуку нових приводів для переслідування кримськотатарських активістів.

Раніше, в коментарі QirimInfo адвокат Нарімана Джеляла Микола Полозов висловив думку, що фабрикація справи про диверсію пов’язана із візитом до Криму секретаря Радбезу РФ Миколи Патрушева в квітні 2021 року. Тоді російський чиновник заявив, що Україна нібито готує диверсії в Криму. На думку Полозова ці заяви були керівництвом до дії для силовиків з фальсифікації справ саме за цією статтею.

Нагадаємо, ФСБ РФ звинувачує двоюрідних братів Асана і Азіза Ахтемова в скоєнні диверсії в «змові» з ГУР МО України. Заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Нарімана Джеляла звинувачують в «пособництві диверсії».

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини