Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Свідки спростовують версію звинувачення “про підрив газопроводу” у селі Перевальне

11 / 03 / 2022

У підконтрольному РФ Верховному суді Криму допитали двох свідків у справі Нарімана Джеляла, Асана та Азіза Ахтемових. Зокрема було допитано мешканців села Зарічне та Перевальне.

“Сьогодні ми допитали двох свідків представлених стороною звинувачення. Це були жителі села Зарічне та Перевальне. У ході допиту свідки не повідомили про якісь проблеми з газопостачанням наприкінці серпня 2021 року в їхніх селах. Більше того, один із свідків повідомив, що газові труби , за якими поставляється газ у село, не пов’язані з газопроводом, що йде у військову частину“, – розповів адвокат Айдер Азаматов.

Окупанти звинувачують заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Нарімана Джеляла та двоюрідних братів Ахтемових у диверсії на газопроводі у кримському селі Перевальне, який забезпечував військову частину газом.

Зараз Нарімана також вважають винним у «контрабанді вибухового пристрою, здійсненого організованою групою». Хоча спочатку у «справі про газопровід» він проходив як свідок. Але слідство знайшло свідка і Джеяла заарештували за Асаном і Азізом Ахтемовими.

Попереднє розслідування тривало 5 місяців, за цей час трьом фігурантам двічі продовжували запобіжний захід у вигляді утримання в Сімферопольському слідчому ізоляторі. ФСБ заявила, що «диверсію було організовано Головним управлінням розвідки Міністерства оборони України».

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини