Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

«Суд» в Криму відхилив скаргу адвоката Полозова на недопуск до захисту Рефата Чубарова

26 / 06 / 2020

Про це адвокат повідомив QirimInfo.

За словами Полозова, Київський районний суд допустив тяганину, оскільки скарга була подана ще в квітні 2020 року, а в цей час слідство стосовно Чубарова тривало.

«Суддя Кузнєцова прийняла рішення сьогодні, що провадження за скаргою необхідно припинити в зв’язку з тим, що розслідування завершено, справа перебуває в суді першої інстанції (Верховному суді Республіки Крим), і саме цей суд повинен приймати будь-які подальші рішення щодо допуску або недопуску мене до справи. Кажучи простими словами, Київський районний суд затягнув розгляд скарги на стільки, що це питання процесуально стало неактуальним», — повідомив Микола Полозов.

Також, за словами адвоката, було важливо отримати це рішення, щоб згодом пред’явити його в підконтрольному РФ Верховному суду Криму як доказ того, що захист оскаржив незаконну постанову слідчого про недопуск до захисту Чубарова.

Раніше суддя підконтрольного Росії Верховного суду Криму Сергій Погребняк заявив самовідвід у кримінальній справі проти голови Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова.

Нагадаємо, в березні 2020 року окупаційна влада Криму порушила кримінальну справу стосовно голови меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова за організацію «масових заворушень» 26 лютого 2014 року.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини