Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

«Справа про диверсію на газопроводі»: у Криму затримали кримського татарина Нарімана Аметова. Згодом його відпустили

17 / 12 / 2021

17 грудня у Старому Криму російські силовики увірвалися з обшуком до будинку 33-річного кримського татарина Нарімана Аметова та затримали його. Чоловіка відвезли на допит до Сімферополя.

UPD: увечері цього ж дня його відпустили.

Про це повідомляє кримська активістка Лутфіє Зудієва з посиланням на родичів затриманого та адвокатів.

За інформацією юристів, Нарімана Аметова відвезли на допит у справі «про диверсію на газопроводі» у с. Перевальне.

«О 6 годині прийшли, зачитали постанову про обшук, нібито чоловік причетний до вибуху в Перевальному. Його забрали ще до обшуку, куди — не відповіли, сказали, що скоро приїде», — розповіла дружина затриманого Ельмаз.

Наріман Аметов

«Кримська солідарність» повідомляє, що під час обшуку в будинку у Аметових силовики вилучили всі телефони, приставку для телевізора та Коран.
За словами активістів, Наріман Аметов регулярно відвідував суди в Криму та Ростові-на-Дону з політично мотивованих кримінальних справ, брав участь у громадських ініціативах та онлайн-флешмобах. Вони заперечують причетність Нарімана Аметова до будь-яких диверсій.

Нагадаємо, 14 грудня ФСБ затримала в окупованій Феодосії кримського татарина Куртумера Чалгозова. Російський слідчий допитував його у справі «про диверсію на газопроводі» в с. Перевальне, яка нібито сталася 23 серпня 2021 року. Увечері того ж дня Чалгозова відпустили.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини