Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Сотні активістів у Старому Криму протестували проти насильства з боку влади РФ

24 / 12 / 2021

Близько 400 кримськотатарських активістів зібралися в Старому Криму біля будинку Нарімана Аметова, аби висловити протест проти катувань, яких він зазнав з боку ФСБ 17 грудня.

Про це повідомляє об’єднання «Кримська солідарність».

Активісти вимагають в окупаційної влади Криму покарати винних у знущаннях над Наріманом Аметовим.

«Державні, судові інстанції мають негайно розслідувати факт насильства та катувань, які відбувалися з Наріманом. Наш обов’язок сьогодні — не залишитися осторонь Нарімана, його сім’ї, підтримати. Ми не залишимо його. Якщо потрібно, ми стоятимемо і чергуватимемо під його домом», — сказав активіст Дилявер Меметов.

Варто зазначити, що намір активістів чергувати біля будинку сім’ї Аметова викликаний тим, що російські силовики, які катували кримського татарина, погрожували йому викраденням, якщо Аметов розповість про знущання.

Наріман Аметов (фото: Кримська солідарність)

Учасники зборів підписали колективні скарги до окупаційних органів влади з вимогою встановити особи та покарати винних у катуванні Нарімана Аметова.

«Ми це (переслідування та тортури Аметова – ред.) розцінюємо як образу та погрозу не тільки на адресу Нарімана, але і як образу на адресу всього кримськотатарського народу. Такі дії працівників ФСБ Криму не мають залишитися безкарними. У зв’язку з викладеним вимагаємо вжити заходів з метою притягнення до відповідальності винних осіб», — йдеться у тексті однієї зі скарг.

фото: Кримська солідарність

Нагадаємо, 23 грудня «Кримська солідарність» опублікувала звернення родичів Нарімана Аметова. Вони заявили, що перебувають у постійному страху через переслідування з боку окупаційної влади.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини