Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Сім важливих новин про Крим. Дайджест 27 лютого – 5 березня

6 / 03 / 2017

У Раді з прав людини РФ підтримали ідею амністії

27 лютого. У Раді з прав людини в Росії підтримали ідею про амністію, приурочену до триріччя анексії Криму. Так, голова РПЛ Михайло Федотов назвав це «гідним приводом» для оголошення амністії по всій Росії для осіб, які вчинили «ненасильницькі злочини».

 

Активіст Володимир Балух залишиться в СІЗО до 4 березня

28 лютого. Верховний суд Криму залишив у силі рішення Роздольненського районного суду про арешт українського активіста Володимира Балуха до 4 березня. Балуха звинувачують в зберіганні боєприпасів і вибухових речовин, які у нього, нібито виявили під час обшуку 8 грудня 2016 року.

 

У Криму суд приступає до розгляду справи Умерова по суті

01 березня. Київський районний суд Сімферополя протягом місяця почне розглядати кримінальну справу стосовно заступника голови Меджлісу Ільмі Умерова. У справі заступника голови Меджлісу слідчі закінчили розслідування, а сторона захисту почала ознайомлення з матеріалами справи.

 

Засуджений у «справі Хізб ут-Тахрір» Ферат Сайфуллаєв прибув у колонію в Кіровській області

02 березня. Засуджений у «справі Хізб ут-Тахрір» Ферат Сайфуллаєв прибув у колонію №17 Кіровської області РФ, повідомила координатор проекту «РосУзнік» Яна Гончарова. Раніше повідомлялося, що засуджений у «справі Хізб ут-Тахрір» Нурі Примов знаходиться у виправній колонії №5 у Республіці Марій Ел. Інший засуджений у цій справі Рустем Ваїтов нещодавно прибув у колонію №1 міста Курган Курганської області Уральського федерального округу РФ.

 

Фігурантам «справи диверсантів» Захтею та Панову на три місяці продовжили арешт

02 березня. Київський районний суд Сімферополя продовжив на три місяці термін утримання під вартою фігурантам «справи диверсантів» Євгену Панову та Андрію Затхею. Російські спецслужби заявляють, що вони належать до «групи диверсантів», яка нібито планувала здійснити теракти на об’єктах туристичної та соціальної інфраструктури півострова.

 

Полозова викликали в СК РФ через відмову від дачі показань у справі Ільмі Умерова

03 березня. Кримського адвоката Миколу Полозова викликали для дачі пояснень в управління Слідчого комітету РФ по Криму, через відмову давати свідчення у справі свого підзахисного Ільмі Умерова.

 

Марлен Мустафаєв вийшов з-під арешту

04 березня. Кримський активіст Марлен Мустафаєв вийшов з-під арешту. Тим часом, Верховний суд Криму визнав законним арешт десятьох кримськотатарських активістів, які прийшли підтримати Марлена Мустафаєва під час обшуку в його будинку. 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Статті