Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Сім важливих новин про Крим. Дайджест 23 — 29 липня

29 / 07 / 2016

Медведєв прибув до Криму обговорити стан доріг на півострові

25 липня. Прем’єр-міністр РФ Дмитро Медведєв прибув до Севастополя, де провів нараду щодо стану кримських доріг. Рішення обговорити дорожню ситуацію на півострові голова російського Кабміну прийняв під час розширеного засідання уряду. Загалом на ремонт і будівництво транспортних артерій уряд РФ виділив 5 мільярдів. 

 

На Херсонщині з’являться нові джерела інформації про ситуацію в регіоні і Криму

29 липня. Національна рада з питань телебачення і радіомовлення підбила підсумки конкурсу на мовлення з використанням вільних  радіоканалів у Херсонській області. Зазначений конкурс – перший у рамках розробленої Стратегії розвитку телерадіомовлення в Херсонській області та організації мовлення на територію Криму. За його результатами було відновлено мовлення кримськотатарської радіостанції «Мейдан», з’явилася нова кримська радіостанція «Хаят», а агентство «Кримські новини» зобов’язали транслювати не менше 50% інформаційних передач на кримську тематику.

 

ЦВК РФ не дозволила провести референдум про прямі вибори «голови» Севастополя

27 липня. Центрвиборчком розглянув скаргу, подану ініціативною групою з проведення референдуму про перехід до прямих виборів “голови” Севастополя. Російська ЦВК вважає, що рішення виборчкому Севастополя про відмову в проведенні прямих виборів «губернатора» прийнято з урахуванням законів РФ.

 

Біля посольства РФ у Києві провели акцію на підтримку  викраденого у Криму Ервіна Ібрагімова

27 липня. Біля посольства Російської Федерації в Україні 27 липня пройшла акція «Де Ервін Ібрагімов?». Акція присвячена насильницьким зникненням людей, які регулярно відбуваються в Криму після анексії Росією, зокрема багато говорили про викрадення члена регіонального меджлісу Бахчисараю Ервіна Ібрагімова. Нагадати про викрадених кримчан прийшли активісти з числа кримських татар і ті, кому не байдуже те, що відбувається на півострові. Вони тримали в руках листки паперу з написом з хештегом #где_ервін і #where_is_ervin, які будуть використовуватися в соціальних мережах для нагадування про викрадених в Криму.

 

РФ істотно посилила військове угрупування в Криму

27 липня. У Криму Росія розгорнула самодостатнє угруповання російських військ, заявив голова Міноборони РФ Сергій Шойгу. В результаті ефективність системи протиповітряної оборони на Південно-Західному стратегічному напрямку РФ підвищилася в півтора рази.

 

Путін зняв Меняйла з поста «губернатора» Севастополя

28 липня. Президент Росії Володимир Путін достроково припинив повноваження “губернатора” Севастополя Сергія Меняйла. Тимчасово виконуючим обов’язки “губернатора” міста призначений Дмитро Овсянников, натомість  Сергія Меняйло призначили повпредом президента в Сибірському федеральному окрузі.

 

Президент РФ ліквідував Кримський федеральний округ

28 липня. Президент Росії Володимир Путін об’єднав Південний і Кримський федеральні округи в Південний федеральний округ. Повноважним представником президента РФ в об’єднаному федеральному окрузі призначений Володимир Устинов, який був повпредом в ПФО.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Статті